Ako si objednať jazykový kurz v zahraničí

Ako si objednať jazykový kurz v zahraničí

Vybavovanie jazykového kurzu je vždy individuálny proces, v priebehu ktorého Vám radi poradíme.

1 Prihláška

Po vyplnení predbežnej prihlášky online Vám mailom zašleme cenovú kalkuláciu. V nej nájdete rozpísané služby, ktoré si môžete objednať – napr. druhy ponúkaných kurzov, možnosti ubytovania, transfer, strava a i. (platí pri kurzoch pre dospelých a profesionáloch). Po definitívnom schválení vybraných služieb Vám bude vystavená zálohová faktúra.

2 Záloha

Výška zálohovej platby záleží od destinácie, ktorú ste si vybrali. Pri kurze v Európe je účtovaná záloha vo výške 200 EUR a pri zámorských kurzoch 400 EUR. Pri objednávke menej ako 35 dní pre nástupom sa hradí plná suma.

3 Rezervácia pobytu

Po prijatí zálohovej platby, odosielame prihlášku do partnerskej školy a rezervujeme Vám miesto na jazykovom pobyte.

4 Potvrdenie o prijatí

Po zarezervovaní pobytu a zaplatení zálohy, obdržíme od partnerskej školy tzv. akceptačný list, ktorý slúži ako potvrdenie o prijatí na štúdium.

5 Vyúčtovacia faktúra

Vystavíme Vám vyúčtovaciu faktúru na zvyšnú sumu jazykového pobytu. Školy vyžadujú platbu najneskôr do 30 dní pred nástupom na kurz.

6 Pokyny pred odchodom a DARČEK

Približne 2 týždne pred nástupom Vám odošleme všetky potrebné dokumenty, a to:

  • potvrdenie o ubytovaní (adresa, informácia o hostiteľskej rodine…),
  • núdzový kontakt na partnerskú školu a ubytovanie,
  • predodjazdové informácie a dokumenty zaslané partnerskou školou (napr. ubytovací poriadok, organizácia štúdia, ponuka fakultatívnych výletov a mimoškolských aktivít a i.)
  • potvrdenie transferu (pokiaľ ste si službu objednali)
  • a my Vám k tomu všetkému pribalíme praktický DARČEK, pretože každého nášho študenta si vážime a každý je pre nás dôležitý

7 Odchod na jazykový pobyt

Je jedno či na pobyt pocestujete vlakom, autobusom alebo lietadlom, my Vám poprajeme šťastnú cestu, veľa úspechov v štúdiu a kopec zážitkov.

8 Počas pobytu

Zúčastňujte sa všetkých výletov a mimoškolských aktivít, aby ste v čo najväčšej miere mohli precvičovať jazyk, ktorý študujete. Užívajte si Váš pobyt!

9 Spätná väzba

Po Vašom návrate Vás budeme kontaktovať. Bude nás zaujímať ako ste boli s jazykovým pobytom v zahraničí spokojný. Pre nás je Váš názor dôležitý, pretože len vďaka nemu sa môžeme neustále zlepšovať a napredovať.

Leave a Reply

Close Menu